אודותינו

מי אנחנו ?

סטודיו דוד חצבני ממוקם ברובע מעצבי האופנה של יפו ומתמחה בשמלות כלה. הסטודיו הוקם בשנת 1991 על ידי דוד וצילה חצבני, ונחשב לאחד המובילים בתחום. השמלות נתפרות במיטב הבדים המיובאים מבירות האופנה של אירופה ורקומות באבני סברובסקי ופנינים בעבודת יד. סטודיו דוד חצבני ידוע לא רק ברמת שמלות הכלה, אלה גם בחויית הקניה הנפלאה שהוא מעניק ללקוחותיו.

מה מייחד אותנו ?

1   עיצוב השמלות שלנו

דוד חצבני נחשב לאחד המעצבים המובילים בתחום שמלות הכלה. הסגנון של דוד עדין, קלאסי עם דגש על חיטובי הגוף הנשיים, מה שתורם לניצוץ סקסי. תמונה שווה אלף מילים, אז לחוות את העיצוב הייחודי ראי את דף הקולקציות

2  איכות הבדים והגימור

הקו המנחה בעבודותיו של דוד הוא שימוש בחומרים איכותיים, ועידון והקפדה על רמת גימור גבוהה. השמלות נתפרות במיטב הבדים המיובאים מבירות האופנה של אירופה ורקומות באבני סברובסקי ופנינים בעבודת יד. כנסו לסטודיו וראו את ההבדל !

3  חויית קניה נפלאה

סטודיו דוד חצבני ידוע לא רק ברמת שמלות הכלה, אלה גם בחויית הקניה הנפלאה שהוא מעניק ללקוחותיו. חוויה זו מתחילה בביקור הראשון, ממשיכה בסדרת המדידות ומסתיימת בהכנת הכלה ביום החתונה.

"מהרגע הראשון שנכנסתי למקום הרגשתי שנכנסתי למשפחה. דוד איש צנוע ומוכשר! ... השירות, האיכפתיות, המשפחתיות, החיוך, האהבה למה שהם עושים והיחס האישי והחם לכל כלה ..."

אוסנת זיגדון, ציטוט מתגובה בפייסבוק

האנשים

דוד חצבני
בעלים ומעצב
צילה חצבני
בעלים ומנכ"ל

דוד חצבני נחשב לאחד המעצבים המובילים בתחום שמלות הכלה. משחר ילדותו הבין דוד חצבני שהעיצוב הוא מהות חייו, אבל הוא לא התחיל בקרירה מקצועית בשטח זה. במהלך השנים חלו התפתחויות שהובילו אותו להחלטה לעסוק בעיצוב וציור כתחביב, ולאחר שרותו הצבאי התחיל ללמוד חשבונאות וכלכלה באוניברסיטת תל אביב. כבר במהלך הלמודים הבין דוד כי העיצוב הוא גם ייעודו המקצועי, ובסיום התואר ולמד עיצוב, גזירה ותפירה.

צילה חצבני היא בעלת ומנכ"לית העסק. את התואר הראשון היא קיבלה מאוניברסיטת תל אביב. בעוד דוד מופקד על עיצוב השמלות , צילה אחראית על עיצוב האסטרטגיה והטיפול בניהול השוטף של העסק. בנוסף, היא מקדישה זמן אישי ללקוחות. הידע וההבנה שלה בתחום שמלות הכלה הוא יחודי, וברוב המקרים היא מזהה מיד את השמלה המתאימה ביותר לכלה.